Sīkdatņu izmantošanas politika SIA “NIRA FONDS” interneta resursā

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana www.nirafonds.com, norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām. Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt SIA “NIRA FONDS” pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes izmanto www.nirafonds.com un kādi ir to lietošanas mērķi?
Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējs lietošanas mērķis ir lietošanas statistika un analīze, kas nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantota SIA “NIRA FONDS” interneta vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?
Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.

Kur var saņemt informāciju?
Ja rodas jautājumi par sīkdatņu izmantošanu SIA “NIRA FONDS”, aicinām rakstīt uz nira@nirafonds.com.